Sinua palvelevat:


  • Heidi Saukko

    Toimitusjohtaja
    Taloushallinnon asiantuntija
    Asiakassopimukset
    06-4149902
    heidi@tilineuvos.fi

  • Anne Koski-Aho

    Vastaava taloushallinnon asiantuntija
    06-4149902
    anne@tilineuvos.fi

  • Heli Lehtola

    Taloushallinnon asiantuntija
    Kirjanpito
    06-4149902
    heli@tilineuvos.fi

  • Veera Lahti

    Sähköisen taloushallinnon asiantuntija
    06-4149902
    veera@tilineuvos.fi

  • Simo Hauta-aho

    Taloushallinnon asiantuntija
    Kirjanpito ja palkkahallinto
    06-4149902
    simo@tilineuvos.fi

  • Minna Vierula

    Taloushallinnon asiantuntija
    Kirjanpito
    06-4149902
    minna@tilineuvos.fi

LAKEUDEN TILINEUVOS OY

Ammattikoulunkatu 6
60100 Seinäjoki
06-4149 902 toimisto@tilineuvos.fi

Olemme avoinna ma-pe klo 08-16, sopimuksen mukaan muinakin aikoina.

Verkkolaskutusosoitteemme:

OVT-tunnus: 003726864392
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

Paperi-ja sähköpostilaskujen osoite:
(osoite pitää näkyä laskuissa)

Lakeuden Tilineuvos Oy
##0037226864392##
PL 683
00026 BASWARE

Paperilaskut lähetetään yllä olevaan osoitteeseen, mahdolliset
sähköpostilaskut lähetetään lemonsoft.ostolaskut@bscs.basware.com

Tilineuvos Facebookissa