Yhteystiedot

Yhteystiedot

Lakeuden Tilineuvos.
Lähellä Sinua.

Yhteydet ja sijainnit

Seinäjoki

Ammattikoulunkatu 6
60100 Seinäjoki
p. 06 414 9902
toimisto@tilineuvos.fi

Toimisto avoinna ma-pe klo 08-16,
sopimuksen mukaan myös muina aikoina.

Henkilöstön yhteydet

Heidi Saukko

Toimitusjohtaja, yrittäjä

p. 06 414 9902
p. 040 849 8246

heidi@tilineuvos.fi

Taloushallinnon asiantuntija
Uudet asiakkuudet
Yhtiömuotojen muutokset

Carita Arovuo

Taloushallinnon asiantuntija

p. 06 414 9902

carita@tilineuvos.fi

Palkat
Kirjanpidot
Tilinpäätökset
Veroilmoitukset

Simo Hauta-aho

Toimistopäällikkö

p. 06 414 9902

simo@tilineuvos.fi

Palkkahallinnon vastaava asiantuntija
Kirjanpidot
Tilinpäätökset
Veroilmoitukset

Minttu Palmu

Taloushallinnon asiantuntija

p. 06 414 9902

minttu@tilineuvos.fi

Palkat
Kirjanpidot

Henna Sorvari

Taloushallinnon asiantuntija

p. 06 414 9902

henna@tilineuvos.fi

Kirjanpidot
Tilinpäätökset
Veroilmoitukset
Fennoa-esittelyt

Elise Tuomela

Taloushallinnon asiantuntija

p. 06 414 9902

elise@tilineuvos.fi

Kirjanpidot
Tilinpäätökset
Veroilmoitukset

Minna Vierula

Taloushallinnon asiantuntija

p. 06 414 9902

minna@tilineuvos.fi

Kirjanpidot
Tilinpäätökset
Veroilmoitukset
Fennoa-esittelyt